Wprowadź zmiany w logistyce łańcucha dostaw

Nasi lokalni, a zarazem globalni eksperci w zakresie logistyki są w pełni skoncentrowani na Tobie i realizacji Twoich celów biznesowych. Nasze wsparcie nie ogranicza się do dostarczania towarów drogą lądową, kolejową, lotniczą czy morską – udoskonalamy również Twój łańcuch dostaw.

 

Coronavirus (covid-19) updatesRead our latest statement, and learn more with Global Client Advisories

Uzyskaj dostęp do ofert frachtowych

Rozwijaj swój biznes z C.H. Robinson i korzystaj z jednej z największych sieci transportowych w Europie z licznymi ofertami frachtowymi.

Chcesz dostać wycenę?

Jeśli dopiero zaczynasz współpracę z C.H. Robinson, poproś o wycenę dla transportu całopojazdowego, LTL, spedycji i innych usług.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w problemy naszych klientów

Globalna oferta
produktówWspółpracuj z operatorem, który w niezawodny sposób jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby związane z usługami logistycznymi i technologiami na dzień dzisiejszy i w przyszłości.

Technologia stworzona przez i dla ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw


Przygotowane na miarę rozwiązania dla wiodącego rynku, działające na rzecz specjalistów w dziedzinie łańcucha dostaw i wspomagające wyniki z nim związane

Przewaga informacyjna pozwalająca na wykorzystywanie bardziej inteligentnych rozwiązań


Zapewnij lepsze wyniki działania swojej firmy, wykorzystując nasze doświadczenie, nasze dane i skalę naszych rozwiązań

Ludzie, na których
możesz polegaćNasza globalna sieć ekspertów działa niczym część Twojej własnej firmy.


NASZE USŁUGIi W POLSCE

Twój globalny łańcuch dostaw działa sprawniej dzięki wdrożeniu najinteligentniejszych rozwiązań, dzięki czemu szybciej osiągasz swoje cele.

Usługi w zakresie spedycji drogowej

Nasze rozległe zaplecze w Europie może obsługiwać wiele rozmaitych wysyłek.

Ładunek całopojazdowy

LTL/ładunek zbiorowy

Ładunek chłodniczy

Masowce i zbiornikowce

PRZESYLKI GLOBALNE

Od wyboru trasy i wymogów dotyczących transportu morskiego po transport lotniczy i odprawę celną – wiemy, z czym wiąże się dostosowywanie skali łańcucha dostaw tak, by uzyskać dostęp do rynku globalnego.

Transport morski

Transport lotniczy

Spełnianie wymogów celnych

ZARĄDZANY SYSTEM TMS

Udoskonalaj łańcuchy dostaw swojej firmy za pomocą globalnego systemu zarządzania transportem i usługi Managed Services, które oferuje TMC – niezależny oddział C.H. Robinson działający we wszystkich krajach, językach oraz dla wszystkich rodzajów transportu.

ŹRÓDŁA PRODUKTÓW

Możesz liczyć na specjalistów z firmy Robinson Fresh®, którzy pomogą Ci dostarczyć na stoły konsumentów świeże owoce i warzywa. Korzystaj z możliwości związanych z planowaniem produktów, marketingiem produktów oraz wysyłką w chłodniach, by działać jeszcze sprawniej.

Jesteśmy jedną z największych na świecie platform logistycznych

C.H. Robinson rozwiązuje problemy logistyczne firm na całym świecie w różnych dziedzinach przemysłu, od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. Zarządzanie 19 milionami operacji transportowych dotyczących towarów o łącznej wartości sięgającej 21 miliardów USD czyni z nas jedną z największych na świecie platform logistycznych. Nasza globalna oferta produktów przyspiesza procesy handlowe, by bez przeszkód dostarczać produkty i towary napędzające światową gospodarkę. Dzięki naszemu systemowi zarządzania transportem multimodalnym i doświadczeniu w tej dziedzinie możemy wykorzystywać naszą przewagę informacyjną, by dostarczać bardziej inteligentne rozwiązania dla 105 000 klientów oraz 73 000 przewoźników. Nasza technologia opracowana została przez ekspertów i dla ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw, co pozwala na szybsze wprowadzanie bardziej istotnych usprawnień wykorzystywanych przez firmy naszych klientów. Jako odpowiedzialny obywatel świata z dumą przeznaczamy miliony dolarów na wparcie spraw ważnych dla naszej spółki, Fundacji i pracowników.