Wprowadź zmiany w logistyce łańcucha dostaw

Nasi lokalni, a zarazem globalni eksperci w zakresie logistyki są w pełni skoncentrowani na Tobie i realizacji Twoich celów biznesowych. Nasze wsparcie nie ogranicza się do dostarczania towarów drogą lądową, kolejową, lotniczą czy morską – udoskonalamy również Twój łańcuch dostaw.

ikona pudełka z przesyłką

Gotowi do wysyłki? Kontakt

Zalety kreatywnego łańcucha dostaw

Skalowalna i niezawodna usługa ułatwiająca wywieranie pozytywnego wpływu na wyniki Twojego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.

Chcesz dostać wycenę?

Jeśli dopiero zaczynasz współpracę z C.H. Robinson, poproś o wycenę dla transportu całopojazdowego, LTL, spedycji i innych usług.

Nasze usługi w Polsce

Twój globalny łańcuch dostaw działa sprawniej dzięki wdrożeniu najinteligentniejszych rozwiązań, dzięki czemu szybciej osiągasz swoje cele.

Usługi w zakresie spedycji drogowej

Nasze rozległe zaplecze w Europie może obsługiwać wiele rozmaitych wysyłek.

Ładunek całopojazdowy

LTL/ładunek zbiorowy

Ładunek chłodniczy

Masowce i zbiornikowce

Przesyłki globalne

Od wyboru trasy i wymogów dotyczących transportu morskiego po transport lotniczy i odprawę celną – wiemy, z czym wiąże się dostosowywanie skali łańcucha dostaw tak, by uzyskać dostęp do rynku globalnego.

Transport morski

Transport lotniczy

Spełnianie wymogów celnych

Zarządzany system TMS

Wprowadź ulepszenia do swojego łańcucha dostaw, korzystając z naszej globalnej technologii systemu TMS oraz zarządzanych usług oferowanych przez TMC, oddział C.H. Robinson. Ta technologia, która w znaczący sposób sprzyja Strasznie niezrozumiałe zdanie, dostępna jest we wszystkich regionach, trybach oraz w wielu językach.

Źródła produktów

Możesz liczyć na specjalistów z firmy Robinson Fresh®, którzy pomogą Ci dostarczyć na stoły konsumentów świeże owoce i warzywa. Korzystaj z możliwości związanych z planowaniem produktów, marketingiem produktów oraz wysyłką w chłodniach, by działać jeszcze sprawniej.

O nas

Optymalizacja łańcucha dostaw leży u podstaw wszystkich naszych działań. Z naszą pomocą możesz kontrolować koszty, minimalizować ryzyko i stale poprawiać wyniki. Możemy pomóc Ci przekraczać oczekiwania klientów, rozwijać swoją działalność i wyprzedzać konkurencję na każdym etapie.

Niezawodna sieć w przypadku każdej wysyłki

Lokalna wiedza, globalne umiejętności ekspertów

Pełna przejrzystość dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości

ikona pudełka z przesyłką

Gotowi do wysyłki? Kontakt