Wprowadź zmiany w logistyce łańcucha dostaw

Nasi lokalni, a zarazem globalni eksperci w zakresie logistyki są w pełni skoncentrowani na Tobie i realizacji Twoich celów biznesowych. Nasze wsparcie nie ogranicza się do dostarczania towarów drogą lądową, kolejową, lotniczą czy morską – udoskonalamy również Twój łańcuch dostaw.

 

Contact Gotowi do wysyłki? Kontakt

Uzyskaj dostęp do ofert frachtowych

Rozwijaj swój biznes z C.H. Robinson i korzystaj z jednej z największych sieci transportowych w Europie z licznymi ofertami frachtowymi.

Chcesz dostać wycenę?

Jeśli dopiero zaczynasz współpracę z C.H. Robinson, poproś o wycenę dla transportu całopojazdowego, LTL, spedycji i innych usług.

Nasze zaangażowanie w sprawy klientów

Globalna oferta
produktówWspółpracuj z operatorem, który w niezawodny sposób jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby związane z usługami logistycznymi i technologiami na dzień dzisiejszy i w przyszłości.

Technologia stworzona przez i dla ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw


Przygotowane na miarę rozwiązania dla wiodącego rynku, działające na rzecz specjalistów w dziedzinie łańcucha dostaw i wspomagające wyniki z nim związane

Przewaga informacyjna pozwalająca na wykorzystywanie bardziej inteligentnych rozwiązań


Zapewnij lepsze wyniki działania swojej firmy, wykorzystując nasze doświadczenie, nasze dane i skalę naszych rozwiązań

Ludzie, na których
możesz polegaćNasza globalna sieć ekspertów działa niczym część Twojej własnej firmy.


NASZE USŁUGIi W POLSCE

Twój globalny łańcuch dostaw działa sprawniej dzięki wdrożeniu najinteligentniejszych rozwiązań, dzięki czemu szybciej osiągasz swoje cele.

Usługi w zakresie spedycji drogowej

Nasze rozległe zaplecze w Europie może obsługiwać wiele rozmaitych wysyłek.

Ładunek całopojazdowy

LTL/ładunek zbiorowy

Ładunek chłodniczy

Masowce i zbiornikowce

PRZESYLKI GLOBALNE

Od wyboru trasy i wymogów dotyczących transportu morskiego po transport lotniczy i odprawę celną – wiemy, z czym wiąże się dostosowywanie skali łańcucha dostaw tak, by uzyskać dostęp do rynku globalnego.

Transport morski

Transport lotniczy

Spełnianie wymogów celnych

ZARĄDZANY SYSTEM TMS

Udoskonalaj łańcuchy dostaw swojej firmy za pomocą globalnego systemu zarządzania transportem i usługi Managed Services, które oferuje TMC – niezależny oddział C.H. Robinson działający we wszystkich krajach, językach oraz dla wszystkich rodzajów transportu.

ŹRÓDŁA PRODUKTÓW

Możesz liczyć na specjalistów z firmy Robinson Fresh®, którzy pomogą Ci dostarczyć na stoły konsumentów świeże owoce i warzywa. Korzystaj z możliwości związanych z planowaniem produktów, marketingiem produktów oraz wysyłką w chłodniach, by działać jeszcze sprawniej.

Jesteśmy największą na świecie platformą logistyczną

C.H. Robinson rozwiązuje problemy logistyczne firm na całym świecie w różnych dziedzinach przemysłu, od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. Zarządzanie 18 milionami operacji transportowych dotyczących towarów o łącznej wartości przekraczającej 20 miliardów USD czyni z nas największą na świecie platformę logistyczną. Nasza globalna oferta produktów przyspiesza procesy handlowe by bez przeszkód dostarczać produkty i towary napędzające światową gospodarkę. Dzięki naszemu systemowi zarządzania transportem intermodalnym i doświadczeniu w tej dziedzinie możemy wykorzystywać naszą przewagę informacyjną, by dostarczać bardziej inteligentne rozwiązania dla ponad 119 000 klientów oraz 78 000 przewoźników. Nasza technologia opracowana jest przez ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw i dla nich, co pozwala na szybsze wprowadzanie bardziej istotnych usprawnień wykorzystywanych przez firmy naszych klientów.

ikona pudełka z przesyłką

Gotowi do wysyłki? Kontakt