Wprowadź zmiany w logistyce łańcucha dostaw

Nasi lokalni, a zarazem globalni eksperci w zakresie logistyki są w pełni skoncentrowani na Tobie i realizacji Twoich celów biznesowych. Nasze wsparcie nie ogranicza się do dostarczania towarów drogą lądową, kolejową, lotniczą czy morską – udoskonalamy również Twój łańcuch dostaw.

 

Contact Gotowi do wysyłki? Kontakt

Uzyskaj dostęp do ofert frachtowych

Rozwijaj swój biznes z C.H. Robinson i korzystaj z jednej z największych sieci transportowych w Europie z licznymi ofertami frachtowymi.

Chcesz dostać wycenę?

Jeśli dopiero zaczynasz współpracę z C.H. Robinson, poproś o wycenę dla transportu całopojazdowego, LTL, spedycji i innych usług.

NASZE USŁUGIi W POLSCE

Twój globalny łańcuch dostaw działa sprawniej dzięki wdrożeniu najinteligentniejszych rozwiązań, dzięki czemu szybciej osiągasz swoje cele.

Usługi w zakresie spedycji drogowej

Nasze rozległe zaplecze w Europie może obsługiwać wiele rozmaitych wysyłek.

Ładunek całopojazdowy

LTL/ładunek zbiorowy

Ładunek chłodniczy

Masowce i zbiornikowce

PRZESYLKI GLOBALNE

Od wyboru trasy i wymogów dotyczących transportu morskiego po transport lotniczy i odprawę celną – wiemy, z czym wiąże się dostosowywanie skali łańcucha dostaw tak, by uzyskać dostęp do rynku globalnego.

Transport morski

Transport lotniczy

Spełnianie wymogów celnych

ZARĄDZANY SYSTEM TMS

Udoskonalaj łańcuchy dostaw swojej firmy za pomocą globalnego systemu zarządzania transportem i usługi Managed Services, które oferuje TMC – niezależny oddział C.H. Robinson działający we wszystkich krajach, językach oraz dla wszystkich rodzajów transportu.

ŹRÓDŁA PRODUKTÓW

Możesz liczyć na specjalistów z firmy Robinson Fresh®, którzy pomogą Ci dostarczyć na stoły konsumentów świeże owoce i warzywa. Korzystaj z możliwości związanych z planowaniem produktów, marketingiem produktów oraz wysyłką w chłodniach, by działać jeszcze sprawniej.

O NAS

Optymalizacja łańcucha dostaw leży u podstaw wszystkich naszych działań. Z naszą pomocą możesz kontrolować koszty, minimalizować ryzyko i stale poprawiać wyniki. Możemy pomóc Ci przekraczać oczekiwania klientów, rozwijać swoją działalność i wyprzedzać konkurencję na każdym etapie.

Niezawodna sieć w przypadku każdej wysyłki

Lokalna wiedza, globalne umiejętności ekspertów

Pełna przejrzystość dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości

Kontakt

Gotowi do wysyłki? Kontakt